ALO TEKNİK SERVİS
0 232 3731894
Bilgisayar Satış ve Teknik Servis Birimi

Bilgisayar Teknik Servisi, olarak siz değerli müşterilerimize en iyi, en hızlı, en güvenilir teknik servisi vereceğimizden emin olabilirsiniz. Notebook tamiri, bakım anlaşmaları, bilgisayar teknik servisi, notebook servisi, notebook ekranları, notebook klavyeleri, notebook adaptörleri, notebook bataryaları, hizmetlerimizden bazılarıdır. Adresinizden alıp adresinize teslim ediyoruz, ücretsiz arıza tespiti yapıyoruz. DPC Bilgisayar Teknik Servisi hizmetinizi profesyonel teknik servis ekibimizle minumum zamanda çözüm sağlıyoruz.
Notebook Tamiri,Notebook yedek parça satışı.Teknik servisimizde garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış her marka model laptop tamiri yapılmaktadır. Notebook ekran, notebook batarya, notebook adaptörleri, notebook klavyeleri gibi yedek parçalarınıda bulabilirsiniz. Minimum maliyet politikamız ile sizlere hızlı ve güvenli çözümler sunmaktayız.
Müşterilerimize sunduğumuz süreli hizmetlerimiz, yapılan bakım ve onarım anlaşmaları ile sağlanır.Bu anlaşmalar müşterinin ihtiyacına yönelik olarak farklı opsiyonlar ile hazırlanmıştır.

 
Ana Sayfa
Bilgisayar Donanım
Web Tasarım
Ticari Yazılım
Referanslarımız
İletisim
Copyright 2008 Siteniz.com. Powered by Dpc Bilgisayar